אודות שלומי בן דוד חזק באינסטלציה

אודות החברה

שלום, אני שלומי בן דוד  מ חזק באינסטלציה. את עבודות האינסטלציה הראשונות שלי התחלתי כבר מגיל 16 בחופשות כשעבדתי עם דוד שלי. וכבר אז התאהבתי במקצוע!

לאט לאט עם השנים צברתי ניסיון וידע, עברתי הסמכה בקורס שרברבים מטעם משרד העבודה. כיום, עם ניסיון וידע של למעלה מ 20 שנה בתחום, השרות שלי אדיב ומקצועי ללא פשרות!

אני מאמין בשמירה על רמת מקצועיות גבוהה. ללא קיצורי דרך או העגלת פינות תוך הקפדה ייתרה על חלקים ואביזרים מקוריים ותקניים בלבד. כך נמדד שירות ומוניטין לאורך זמן!

תחום האינסטלציה כמו שאר התחומים עובר שינויים, עדכונים וחידושים. שימוש בחומרים ואביזרים חדשים, שיטות עבודה, תקנים חדשים וכן מכשור המקל את עבודת האינסטלטור וכך חוסך ללקוח עוגמת נפש רבה והוצאות מיותרות. אנו מקפידים להתעדכן ולעבור השתלמויות וכל זאת בכדי לא להישאר מאחור ולהמשיך ,להוביל ולשמור על רמת מקצועיות גבוהה.

אנו מבצעים את כל עבודות האינסטלציה תוך כדי התמחות באיתור נזילות וכשלי איטום לשם כך יש ברשותנו את מגוון המכשור המתקדם והמוביל בשוק ממיטב החברות והיצרנים.

למה לבחור בנו?

  • אנו דוגלים באדיבות אמינות ומקצועיות כלפי הלקוח שבאים ליידי ביטוי כבר משיחת הטלפון הראשונה.
  • את כל עבודות האינסטלציה אני ורק אני מבצע ללא שימוש בעובדים חיצוניים וקבלני משנה.
  • אם חשוב לכם בעל מקצוע שבקיא בתקנים ושיטות עבודה מתקדמות זה המקום.
  • אנו משתמשים בחומרים ואביזרים תקניים בלבד ולכן מעניקים אחריות על כל עבודה.
  • אלפי לקוחות מרוצים שחוזרים להמשך ביצוע עבודות נוספות
  • מתן שירות ועזרה טלפונית ללא התחייבות!

והכי חשוב …סיסמאות והבטחות זה דבר נחמד וטוב, אבל לא משתווה כלל להרגשה שלך בתור בעל מקצוע כאשר לקוח מרוצה חוזר אלייך בשנית ומפנה אלייך משפחה וחברים.

תחושת הביטחון מצד הלקוחות  שחוזרים ומשתמשים בשירותי נותנות לי סיפוק והרבה מאוד מוטיבציה להמשיך בדרכי ולא להתפשר.